O mnie

Poznajmy się!

   

   Praca z dziećmi to dla mnie nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Wkładam całe serce w to, by moi podopieczni otrzymali wsparcie niezbędne do pełnego rozwoju. W obliczu wyzwań, jakie stawiają współczesne czasy, moja pomoc nie ogranicza się jedynie do dzieci – chętnie służę również wsparciem ich rodzicom. Jestem tu po to, by pomagać, służyć radą i wsparciem w każdej potrzebie.

   Moje wykształcenie oraz bogate doświadczenie w pracy z dziećmi pozwalają mi nie tylko na wykorzystanie wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Każde dziecko jest dla mnie wyjątkowe, dlatego też dostosowuję program wsparcia do jego indywidualnych potrzeb, zapewniając kompleksowe podejście do rozwoju.

 

   Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, gdzie ukończyłam studia licencjackie z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz studia magisterskie z pedagogiki specjalnej o specjalności terapia pedagogiczna.

 

Ponadto, moje kwalifikacje obejmują:

   Posiadam również kilkuletnie doświadczenie jako nauczyciel oraz awans zawodowy – jestem nauczycielem kontraktowym. Dodatkowo, przez dwa lata pracowałam jako animator zabaw dla dzieci. Te różnorodne doświadczenia pozwoliły mi na wszechstronną pracę z dziećmi w różnych środowiskach i sytuacjach.

 

   Jeśli szukają Państwo zaangażowanego, doświadczonego pedagoga, gotowego służyć wsparciem nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom, serdecznie zachęcam do kontaktu ze mną. Razem możemy stworzyć inspirujące i rozwijające środowisko dla najmłodszych!

Przewiń do góry